Strona główna » USŁUGI I WSPÓŁPRACA » WSPÓŁPRACA B2B, B2C- ZlECENIA INDYWIDUALNE

WSPÓŁPRACA B2B, B2C- ZlECENIA INDYWIDUALNE

FORUM Jubiler prowadzi szeroki zakres usług jubilerskich.
 
Nasi rzeczoznawcy ocenią i wycenią wyroby jubilerskie, diamenty, szlachetne kamienie kolorowe między innymi szafiry, rubiny, szmaragdy, akwamaryny, spinele, topazy i inne.

Wykonujemy biżuterię szytą na miarę, spełniając oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Wykonamy każdy rodzaj biżuterii.  Wysłuchamy oczekiwań klienta, podpowiemy jak osiągnąć pożądany wizualny rezultat gotowego wyrobu.

Dopasujemy, powiększymy i zmniejszymy bezpieczną metodą, bez uszczerbku dla wyrobu pierścionek, bransoletę, naszyjnik, łańcuszek.

Specjalizujemy się w starej biżuterii, dlatego z odpowiedzialnością podejmiemy się renowacji i naprawy biżuterii.

Skupujemy metale szlachetne, diamenty, kamienie kolorowe, biżuterię w najlepszej cenie za gotówkę. 

Wykonujemy produkty reklamowe wraz z pełnym zakresem usług grawerskich.

Współpraca B2B

Chętnie współpracujemy z ludźmi, którzy pasjonują się wyrobami jubilerskimi. Mamy stałych klientów, którzy ufają nam od lat w kwestii doboru wyrobów gotowych lub wykonywanych na zamówienie. Naszymi klientami są instytucje i firmy, które zawierzyły nam w doborze prezentów dla swoich kontrahentów oraz pracowników. Współpracujemy z domami aukcyjnymi, wyceniamy wyroby jubilerskie.

Współpraca B2C - Zlecenie Indywidualne na wyrób jubilerski.

 
Naszym klientom oferujemy wyroby jubilerskie gotowe, dostępne od ręki oraz na indywidualne zamówienie. Wykonujemy je na podstawie gotowego wzoru lub projektujemy biżuterię od podstaw. W naszych designach uwzględniamy walory estetyczne i użytkowe. Dokładamy wszelkich starań, żeby końcowy wyrób był wykonany zgodnie ze sztuką jubilerską.

Na spotkaniu omawiamy jak powinien wyglądać wymarzony wyrób, jakie powinien spełniać parametry. Ustalamy budżet i informujemy klienta o możliwościach. Wyceniamy projekt i przedstawiamy do akceptacji. Po wpłacie zaliczki (może być w gotówce lub w metalu-złocie) wdrażamy do produkcji. Nad całym procesem powstawania mamy pełną kontrolę. Nad jednym projektem zazwyczaj pracuje kilku fachowców: kreator - projektant, jubiler, seter. Finalny wyrób zostaje przez nas ocechowany w Urzędzie Probierczym. Każdy wyrób z kamieniami szlachetnymi otrzymuje certyfikat wystawiony przez naszych dyplomowanych Ekspertów z uprawnieniami międzynarodowymi.


 
ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

 
Dodatkowe opcje przeglądania
Zakres cen od do

  • Przykład
  • Przykład
wrzeciono
szafir_diamenty
francuski szafiry diamenty
halo diament
bransoleta_diamenty
piekny_szmaragd
szafir_z_diamentami
sniezki_szafir_diamenty
ZAPISZ SIĘ DO NEWSLETTERA, BĄDŹ NA BIEŻĄCO i zyskaj 10% na pierwsze zakupy.
Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych na wskazany przeze mnie adres e-mail